KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374637
nr 1237 4637
Inga Bursell
(f. 1935)
Oljemålning, Inga Bursell (f. 1935), Barn, Signerad. Olja på duk, 75x55
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:54:12
25/2 20:49:12
All världens barn (Lisa Larson)